Ümit Usta Pastanesine Hoşgeldiniz!

ŞİMDİ ARAYIN 0262 426 49 05

Gizlilik ve Güvenlik

umitustapastanesi.com bu site üzerinden verilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilerle paylaşmaz.  

Gizli Bilgi, adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı ifade eden, her türlü bilgiyi içermekte olup, kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.  

umitustapastanesi.com, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlanmış olan hususlar haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.  

umitustapastanesi.com, kişisel bilgileri kendisinde barındıracak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.  

umitustapastanesi.com, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, gizliliği korumayı, yetkisiz kullanımını önlemeyi ve bunun için, gerekli tedbirleri almayı taahhüt eder. umitustapastanesi.com gerekli tedbirleri almasına karşın, bu ticaret sitesine ve sisteme yapılacak, saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi durumunda, umitustapastanesi.com ' un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.  

umitustapastanesi.com, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman bu e-ticaret sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. umitustapastanesi.com'un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, bu e-ticaret sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.