Ümit Usta Pastanesine Hoşgeldiniz!

ŞİMDİ ARAYIN 0262 426 49 05

İptal & İade Şartları

İptal ve İade Şartları

Firmamızdan aldığınız her ürün garantimiz altındadır.


İptal Koşulları ve Teslim Almama Hakkı

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslimatı yapan kurye önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar veya eksiklik varsa dağıtım elemanımıza iade ederek veya kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra firmamız dağıtım elemanının veya kargo firmasının "görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu" unutmayınız. Teslim aldığınızda ürünün hizmetini, kalitesini, ürün miktarını ve tasarımını kabul etmiş bulunmaktasınız. Teslim alınan ürünler kesinlikle geri alınmaz.


İade Koşulları 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve tüketilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Kurye teslimatı kabulünden sonra üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde; ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.  


İade Ödemesi

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 7-10 iş günü içinde yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişiniz ile ilgili "İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.