Ümit Usta Pastanesine Hoşgeldiniz!

ŞİMDİ ARAYIN 0262 426 49 05

Ödeme Koşulları

Ödeme Koşulları

Kredi Kartı İle Ödeme
Kredi kartı ile ödeme yaptığınız sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz ve paylaşmış olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz üncü şahısların erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde üncü şahıslar tarafından görülememekte ve Ümit Usta Pastanesi tarafından kayıt edilmemektedir.
Ümit Usta Pastanesi‘de Visa, Master Card ve American Express kartlarınızı kullanarak tek çekimle ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Banka Kartı İle Ödeme
Banka kartı ile ödeme yaptığınız sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz ve paylaşmış olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz üncü şahısların erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında bank kartı bilgileriniz hiçbir şekilde üncü şahıslar tarafından görülememekte ve Ümit Usta Pastanesi tarafından kayıt edilmemektedir.

Havale/EFT İle Ödeme
Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiyor veya çekiniyorsanız Havale veya EFT ile ödemenizi yapabilirsiniz. Banka hesap numaralarımızı bu linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.
NOT: Havale veya EFT yaparken açıklama kısmında Sipariş Numaranızı belirtmeyi unutmayınız. “Sipariş Numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır.

Şubemizde Nakit/Kredi Kartı/Banka Kartı İle Ödeme
Şubemizi ziyaret ederek siparişinizi oluşturup ve aynı anda nakit olarak, kredi kartı veya banka kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz.