Ümit Usta Pastanesine Hoşgeldiniz!

ŞİMDİ ARAYIN 0262 426 49 05

Teslimat Şartları

Teslimat Şartları


Siparişiniz onaylandıktan sonra seçmiş olduğunuz ürün üretime geçmektedir. Üretimi tamamlanmış siparişiniz şubelerimizin bulunduğu illerde kendi soğutmalı araçlarımızla aynı gün içeresinde ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Teslimat süresi ortalama 4 saattir. Özel günlerde sipariş yoğunluğu nedeniyle birkaç gün önce ve sonrasında, saat garantisi olmadan gün içerisinde teslimat sağlanır. 

Şubelerimizin bulunduğu şehirlerde siparişiniz, sabah 09.00, akşam 21.00 saatleri arasında teslim edilir. Bu saatler dışında teslim edilmesi istenen siparişlerin en az 24 saat önceden bildirilmesi gereklidir.

Hava ve yol durumu nedeniyle teslimatta gecikme yaşanabilir. Bunun gibi durumlarda üyeliğinizde veya sipariş oluşturma esnasında belirtmiş olduğunuz telefon numaralarından müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından aranıp haberdar edileceksiniz.

Şubelerimizin olmadığı şehirlerde siparişiniz anlaşmalı kargo şirketi tarafından 48 ile 72 saat içeresinde teslim edilmektedir. Kargo ücreti talep edilmektedir. Kargo ücreti 10 TL (KDV dahil). Siparişiniz şubelerimizin olmadığı şehirlerde teslim edilecekse sipariş oluşturma esnasında teslimat tarihini dikkatlice seçmelisiniz zira Cumartesi, Pazar günü ve resmi tatil günleri kargo işlemleri için iş günü kabul edilmez.

Şubelerimizin bulunmadığı bölgelere kargo ile yapılan gönderimlerde, ek ürün olan balonlar şişirilmeden paketlenerek gönderilir. 

Otel, hava alanı, otogar, tatil köyü, fuar, hastane, askeri birlik, devlet daireleri vs. gibi yerlerde, alıcıya teslim garanti edilemez, resepsiyon, stant, birim, kat veya güvenlik görevlilerine teslim edilebilir.

Alıcı yerinde değilse ve kuryemiz gelmesini beklemek zorunda kalırsa teslimat sırasında maksimum bekleme süremiz 15 dakikadır. Bu süre içerisinde alıcı telefonda, toplantıda veya diğer sebep ile siparişinizi almaya gelmez ise ürün şubemize geri getirilir.

Alıcı teslimat sırasında adreste bulunmazsa siparişiniz, varsa apartman görevlisine, komşuya, güvenlik görevlisine veya iş arkadaşlarına bırakılmaktadır. Apartman görevlisi, komşu, güvenlik görevlisi veya iş arkadaşı siparişi teslim almak istemez ise gönderici bilgilendirilerek sipariş şubeye getirilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirilmeyen ya da şubeden alınmayan sipariş imha edilir. Aynı veya farklı adrese tekrar yönlendirme durumunda ilave gönderi ücreti olarak 20 TL alınır. 

Alıcı ürünü almayı kabul etmezse ürün şubemize geri getirilir ve aksama kadar şubede saklanır. Gün içinde şubeden alınmayan ya da yeni bir adrese yönlendirilmeyen ürün imha edilir. Seçmiş olduğunuz ürün kek, kurabiye veya çikolata şeker içeriyorsa haber vermek koşulu ile ürünü ertesi gün teslim alabilirsiniz.

Şubeden teslim al seçeneğinde, alıcı içerisinde meyve bulunan ürün seçmiş ve belirlediği saat aralığında gelip ürünü almıyorsa, ürün şubede imha edilir. Daha sonraki günlerde ürününü şubeden teslim almak istiyorsa, ürün bedelinin tamamı alıcıdan yeniden tahsil edilir. Ürün kek, kurabiye veya çikolata içeriyorsa haber vermek koşulu ile ürünü ertesi gün teslim alabilir.

Siparişiniz alıcıya teslim edildiği an otomatik olarak cep telefonunuza veya e-mail adresinize bilgilendirme gelmektedir. 

Bundan dışında sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz